Kameralne osiedle domów z ogrodem
Dawidy Bankowe gm. Raszyn Pokaż na mapie ›
Dodane: Czwartek, 21 Maj, 2026 06:27
960 000 zł
11294 zł/m2
Szczegóły ogłoszenia
- Kategoria: Domy / Sprzedaż
- Powierzchnia:85 m2
- Liczba pokoi:5 i więcej pokoi
- Pow. działki:62 m2
- Rynek:Pierwotny
- Rok budowy:2026
- Sprzedaż:Pośrednik
- Inf. dodatkowe:Taras
- Cena: 960 000 zł / 11294 zł/m2
Opis oferty
Osiedle Szlacheckie - rodzinny dom premium z ogrodem.Są miejsca, które od pierwszej chwili dają poczucie, że właśnie
tu codzienność może płynąć spokojniej, piękniej i bardziej po
Twojemu.
Osiedle Szlacheckie w Dawidach Bankowych to kameralna inwestycja
stworzona z myślą o rodzinach, które chcą połączyć wygodę
życia blisko Warszawy z ciszą, zielenią i bezpieczeństwem, jakiego
trudno szukać w zatłoczonych dzielnicach miasta.
To oferta dla klientów, którzy kupują nie tylko metraż, ale styl
życia, komfort dzieci i wartość adresu na lata.
Dostępne domy
W sprzedaży dostępne są funkcjonalne domy o przemyślanych
układach, idealnych dla rodzin, par i singli.
- 85,16 mkw / 62-208 mkw ogród
- 85,31 mkw / 199 mkw ogród
- 133,34 mkw / 738 mkw ogród
Każdy dom oferuje:
- przestronny salon z aneksem kuchennym
- 3 lub 4 komfortowe sypialnie
- 2 łazienki
- garderobę
- garaż w bryle budynku lub dodatkowe miejsce postojowe
- prywatny, ogrodzony ogród
- wysokie, jasne wnętrza
- możliwość elastycznej aranżacji ścian działowych
Standard premium i dopracowane detale.
Ta inwestycja wyróżnia się estetyką, która nie starzeje się z
trendami.
Elewację budynków wykończono ręcznie formowaną cegłą w
naturalnym kolorze, dzięki czemu osiedle ma ponadczasowy, elegancki
charakter.
Dodatkowo całość podkreślają nowoczesne czarne i grafitowe
akcenty.
W standardzie otrzymujesz:
- elewację z ręcznie formowanej cegły
- kinkiety na elewacji
- rynny, obróbki blacharskie i rury spustowe w kolorze czarnym/grafit